Start
Reklama
 
FZZ Metalowcy
Związkowcy NSZZ Pracowników OSPEL Wierbka S.A. wybrali nowe władze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 lipca 2018 18:30

W dniu 6 lipca 2018 związkowcy zrzeszeni w NSZZ Pracowników Zakładu Osprzętu Elektroinstalacyjnego Ospel Wierbka S.A. wybrali nowe władze Związku na kadencje 2018 – 2022. Zebranie otworzył Przewodniczący Związku kol. Kyć Andrzej witając delegatów związku oraz zaproszonych gości w osobach, Przewodniczącego Federacji kol. Mirosława Grzybka i Przewodniczącą Okręgu Śląskiego kol. Elżbietę Szkotak. W konferencji uczestniczyło 31 delegatów związkowych wyłonionych w wyborach przeprowadzonych na wydziałach produkcyjnych. W trackie zebrania delegaci wysłuchali sprawozdania z prac Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej za ubiegającą kadencję. Po udzieleniu absolutorium uczestnicy wybrali 9 osobowy Zarząd oraz 3 osobową Komisję Rewizyjną. Na funkcję Przewodniczącego Związku ponownie został wybrany kol. Kyć Andrzej.  W trakcie dyskusji zebranym zostały przybliżone aktualne działania Federacji i OPZZ w skali regionu i kraju. Wyróżniającym się działaczom Związku zostały wręczone odznaczenia Zasłużony Działacz Federacji.

FZZ MiH

Mirosław Grzybek

Poprawiony: poniedziałek, 09 lipca 2018 18:38
 
„Wysokie kompetencje ….” w Okręgu Śląskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 lipca 2018 18:46

W dniach 27 -29 czerwca 2018 w Brennej, 9 grupa związkowców, tym razem przedstawiciele Rady Okręgu Śląskiego, uczestniczyli w szkoleniu w ramach realizowanego przez Federację projektu społecznego. Uczestnicy wykorzystali czas na pogłębienie wiedzy z zakresu ekonomii, finansów firm i stanowienia prawa. Wspólnie spędzony czas pozwolił na wymianę doświadczeń z własnej działalności oraz integracje środowiska związkowego. Wśród uczestników byli również przedstawiciele branży hutniczej. Biorący udział w spotkaniu Przewodniczący Federacji zaprezentował wnioski płynące z zakończonego Kongresu i Rady OPZZ.

FZZ MiH

Mirosław Grzybek

Poprawiony: poniedziałek, 09 lipca 2018 18:35
 
Spotkanie Rady Branży Przemysł OPZZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 28 czerwca 2018 16:04

26 czerwca 2018 w siedzibie FZZ Metalowców i Hutników w Warszawie miało miejsce posiedzenie Rady Branży Przemysł.

W spotkaniu uczestniczyli kandydaci ubiegający się na funkcję V-ce Przewodniczących OPZZ. Członkowie Rady mieli okazję wysłuchania kandydatów oraz możliwość zadawania im pytań. W dalszej części członkowie rady wymienili się informacjami dotyczącymi bieżącej działalności w poszczególnych zakładach.

W dniu 27 czerwca 2018 Rada OPZZ na funkcje V-ce Przewodniczących wybrała kol. Popielarz Barbara, kol. Radzikowski Andrzej, kol. Ostrowski Piotr. Wszystkim wybranym Federacja Metalowców i Hutników składa gratulacje i zapewnienia wspierania ich działalności na rzecz umacniania i rozwoju ruchu związkowego.

FZZ MiH

Mirosław Grzybek

Poprawiony: czwartek, 28 czerwca 2018 16:13
 
Nowy Tomyśl: Przewodniczący Federacji Związków Zawodowych „Metalowcy” w Aesculap Chifa Sp.z o.o. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 28 czerwca 2018 16:14

Poprawiony: czwartek, 28 czerwca 2018 16:18