Start
Wydarzenia


Zawody wędkarskie 2019 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 czerwca 2019 18:23

W dniach 7-9 czerwca 2019 odbyły się XIII Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie w wędkarstwie spławikowym Branży Przemysł OPZZ.

Organizatorem zawodów kolejny raz był Związek Zawodowy METALOWCY Mahle Polska Sp. z o.o. Krotoszyn. W zawodach uczestniczyło 15 ekip w tym 10 reprezentowało Federację Metalowców i Hutników, 2 ekipy reprezentowały z Federację Chemików, 2 ekipy reprezentowały ZZPE oraz 1 ekipa miejscowa.

Po puchar Branży Przemysł OPZZ sięgnęli przedstawiciele ArecelorMittal ze Świętochłowic. Na drugim uplasowali się ubiegłoroczni zwycięscy MOZ NSZZ Pracowników Magazynów w Pile, trzecie miejsce wywalczyli wędkarze Hurtowni Napoi z Krotoszyna.

Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się przedstawiciel miejscowej drużyny kol. Krawiec Karol z rezultatem wagowym – 7 810 g. Drugie miejsce wyłowił kol. Obarski Marek reprezentant Magazynów Piła - 7 140 g. a trzecie kol. Romańczuk Jan – Metalowcy Piła – 7 090 g. Największą rybę zawodów złowił kol. Obarski Marek jego leszcz ważył 1 230 g.

W zawodach uczestniczyli - ZZ Metalowcy Pracowników Philips Lighting Poland S.A. z Piły, ZZ Pracowników Ferroxcube Skierniewice, Metalowcy Mahle Berh Ostrów Wlk., 2 ekipy - ArcelorMitall z Krakowa i Sosnowca, 2 ekipy Metalowców z Mahle Krotoszyn, Huta Cynku Miasteczko Śląskie oraz PCO Warszawa, Bumar Łabędy, MZZPZ Azoty Puławy oraz NSZZ Przemysłu Szklarskiego Żary.

Łącznie wyłowionych zostało 117 kg. ryb co stanowi średnią na jednego uczestnika ok. 2,6 kg.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na następne zawody za rok.

/galeria/

FZZMiH

Mirosław Grzybek 
Zmarł Jan Guz PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 maja 2019 08:49

 
Akcesoria Federacji. PDF Drukuj Email
czwartek, 23 maja 2019 15:23

informuję, że istnieje możliwość wyposażenia związków w akcesoria Federacji.

Zamówienia i zapytania prosimy kierować do sekretariatu Federacji.

Logo:

Znaczek:

 

Flaga: 

Wiceprzewodniczący Federacji

Piotr Kursatzky

 
Obchody Dnia Metalowca i Dnia Hutnika PDF Drukuj Email
czwartek, 23 maja 2019 15:14

Wspólne obchody Dnia Metalowca i Dnia Hutnika zorganizowane przez nowo powstały Okręg Małopolski w Szaflarach. Na uroczystości po raz pierwszy wręczono nowe odznaczenia Zasłużonych do Federacji Związków Zawodowych Metalowców i Hutników w Polsce.

Szczegóły na stronie załączonego Magazynu Hutniczego.

Wiceprzewodniczący Piotr Kursatzky

 
Apel Federacji Związków Zawodowych Metalowców i Hutników w Polsce ws. Decyzji Zarządu Arcelor Mitall Poland S.A. o wstrzymaniu pracy wielkiego pieca i stalowi w krakowskim oddziale. PDF Drukuj Email
wtorek, 21 maja 2019 15:36

Federacji Związków Zawodowych Metalowców i Hutników w Polsce zwróciła się z Apelem do Premiera RP Pan Mateusza Morawieckiego o podjęcie działań w związku z decyzją Zarząd ArcelorMittal Poland SA o planowanym wstrzymaniu pracy wielkiego pieca i stalowni krakowskim oddziale. Decyzja Zarząd Spółki podyktowana jest rosnącymi cenami uprawnień do emisji CO2 , wysokim poziomem importu z krajów spoza Unii Europejskiej, a także bardzo wysokimi kosztami produkcji. W związku z wstrzymaniem pracy wielkiego pieca i stalowni jest zagrożonych ponad 800 miejsc pracy. Szczegóły sytuacji w Apelu.

APEL.PDF

FZZ MiH

Mirosław Grzybek

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 36