Start Warmińsko Mazurski Rada Okręgu Warmińsko – Mazurskiego
Rada Okręgu Warmińsko – Mazurskiego PDF Drukuj Email
środa, 12 października 2011 15:10

W dniu 07.10.2011 r. w Kętrzynie odbyła się Rada Okręgu Warmińsko –Mazurskiego .Udział w posiedzeniu wzięli członkowie Rady Okręgu, związkowcy z Zakładowych Organizacji Związkowych oraz goście zaproszeni  Przewodniczący  FZZ,,METALOWCY”  Romuald Wojtkowiak , V-ce Przewodnicząca  Małgorzata Łaboda.

Obrady rozpoczęła Przewodnicząca Okręgu Janina Grzegorczyk omawiając obecną sytuację w Okręgu. Następnie głos zabrali Przewodniczący  Zakładowych Organizacji Związkowych przedstawiając aktualną sytuację w poszczególnych zakładach pracy. Po wysłuchaniu wystąpień Przewodniczących głos zabrał  Przewodniczący  FZZ ,,Metalowcy ”Romuald Wojtkowiak,  który ustosunkował się do wypowiedzi Przewodniczących oraz  przedstawił aktualną sytuację w Federacji. Na zakończenie spotkania Przewodniczący FZZ  wręczył odznaki ,, Zasłużony  Działacz Federacji  Metalowcy” następującym związkowcom: Marek Prusinowski  REMA S.A. Reszel, Pietrukowicz Andrzej,  Suszczyński  Stanisław, Filipiak  Ewa, Kokłowska  Krystyna, Śledziewska  Ewa , Budzińska Jolanta, Kuć Andrzej, Wrzeszcz  Zbigniew , Tłomacki Jerzy , Chmielewska  Grażyna z PHILIPS LIGHTING – POLAND S.A. Kętrzyn.

Spotkanie odbyło się w miłej serdecznej atmosferze.

/galeria/

Przewodnicząca Okręgu  Warmińsko- Mazurskiego