Start Numer konta
Manifestacja 14 listopada 2012 r. PDF Drukuj Email
środa, 21 listopada 2012 16:22

14 listopada 2012 - manifestacje OPZZ: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice

W całej Europie na wezwanie Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych odbyły się pikiety i demonstracje, które miały na celu wyrażenia sprzeciwu wobec polityki oszczędnościowej spychającą Europę w stagnacje gospodarczą i recesję a jednocześnie demontujący europejski model socjalny.

Odpowiadając na apel naszych Central Związkowych, przedstawiciele naszej Federacji Metalowcy kolejny raz w tym roku czynnie wzięli udział w manifestacjach organizowanych przez OPZZ w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach, gdzie wraz przedstawicielami innych Federacji protestowali pod Urzędami Wojewódzkimi wyrażając swoje niezadowolenie.

Zapraszamy do galerii zdjęć z przeprowadzonych pikiet w poszczególnych miastach.