Start Kujawsko Pomorski Szkolenie dla aktywu związkowego
Szkolenie dla aktywu związkowego PDF Drukuj Email
niedziela, 18 września 2016 10:37

W dniu 10 września 2016 r. Związek Zawodowy Metalowcy przy Tyco Electronics w Bydgoszczy zorganizował i przeprowadził szkolenie dla aktywu związkowego połączone z imprezą integracyjną. Szkolenie odbyło się w Kujawsko -  Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku .Głównym tematem szkolenia były podstawowe przepisy Prawa Pracy. Grupa uczestników szkolenia liczyła 30 osób.  Szkolenie prowadził Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy Pan Dariusz Kistela. Po zakończeniu szkolenia zorganizowano grilla dla uczestników szkolenia.

Organizowanie takich szkoleń jest niezbędne celem pogłębiania wiedzy z Prawa Pracy oraz integrowanie sie aktywu związkowego.Jeszcze w tym roku planujemy wspólnie z Państwową Inspekcją Pracy w Bydgoszczy zorganizować szkolenie którego tematami będzie Ustawa o Związkach Zawodowych i Społecznej Inspekcji Pracy.

Krzysztof Zielinski