Start Okręg Śląski Polsko-niemieckie spotkanie związkowe Grupy Magneti Marelli
Polsko-niemieckie spotkanie związkowe Grupy Magneti Marelli PDF Drukuj Email
wtorek, 10 października 2017 19:21

W dniach 5-6 października 2017 Zarządy Związków Zawodowych działające w zakładach Grupy Magneti Marelli w Sosnowcu gościły dwuosobową delegację przedstawicieli IG Metall – Yvonne Krug oraz Torsten Maier - z zakładów Automotive Leighting GmbH z Broterodde ( Grupa Magneti Marelli w Niemczech) .

Torsten Maier pełni obowiązki przewodniczącego Rady Zakładowej w macierzystym zakładzie oraz jest członkiem Europejskiej Rady Zakładowej, w składzie której przedstawicielem polskich zakładów jest kol. Elżbieta Szkotak.

Delegacja zwiedziła hale produkcyjne, zapoznała się z warunkami pracy i funkcjonowaniem WCM, z którym niemieccy koledzy są dopiero zapoznawani. Wizyta miała na celu wymianę doświadczeń i nawiązania współpracy pomiędzy organizacjami związkowymi w ramach Grupy.

FZZ Metalowcy

Elżbieta Szkotak