Start Wydarzenia Nowa strona internetowa !
Nowa strona internetowa ! PDF Drukuj Email
środa, 28 kwietnia 2021 19:24

Koleżanki i koledzy, Członkowie Federacji Związków Zawodowych Metalowców i Hutników w Polsce, po ponad 10 latach funkcjonowania obecnej strony internetowej Zarząd Federacji postanowił odnowić obecną szatę i unowocześnić nasz przekaz medialny. Mamy nadzieje, że zmiana będzie przyjęta z zadowoleniem i jedocześnie stanie się ona nowym wizerunkiem Federacji. W sieci będą funkcjonować obie strony internetowe, na których będziemy umieszczać najważniejsze wydarzania. Mamy nadzieje, że nowa storna będzie również inspiracją do dzielnie się wiadomościami z Waszych Okręgów oraz Zakładowych Organizacji Związkowych. Oczekujemy na wasze uwagi oraz sugestie dotyczące nowej strony internetowej, pozwalające na budowanie wizerunku naszej Federacji.