Start Kujawsko Pomorski
Bydgoszcz
Szkolenie dla aktywu związkowego PDF Drukuj Email
niedziela, 18 września 2016 10:37

W dniu 10 września 2016 r. Związek Zawodowy Metalowcy przy Tyco Electronics w Bydgoszczy zorganizował i przeprowadził szkolenie dla aktywu związkowego połączone z imprezą integracyjną. Szkolenie odbyło się w Kujawsko -  Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku .Głównym tematem szkolenia były podstawowe przepisy Prawa Pracy. Grupa uczestników szkolenia liczyła 30 osób.  Szkolenie prowadził Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy Pan Dariusz Kistela. Po zakończeniu szkolenia zorganizowano grilla dla uczestników szkolenia.

Organizowanie takich szkoleń jest niezbędne celem pogłębiania wiedzy z Prawa Pracy oraz integrowanie sie aktywu związkowego.Jeszcze w tym roku planujemy wspólnie z Państwową Inspekcją Pracy w Bydgoszczy zorganizować szkolenie którego tematami będzie Ustawa o Związkach Zawodowych i Społecznej Inspekcji Pracy.

Pozdrawiam

Krzysztof Zielinski

 
Zawody wędkarskie Bydgoszcz 2016 PDF Drukuj Email
wtorek, 17 maja 2016 20:05

W dniu 14 maja 2016 na Kanale Bydgoskim w Bydgoszczy odbyły się X Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Wędkarskie Branży OPZZ Metalowcy w wędkarstwie spławikowym. Organizatorem imprezy była Rada Okręgu Kujawsko-Pomorskiego. W zawodach wzięło udział 13 drużyn, w tym: 4 ekipy z metalowców, 8 od hutników i 1 drużyna z przemysłu elektromaszynowego. Zawodnicy na miejsce zakwaterowania dotarli już w piątek 13 maja. Niektóre ekipy wzięły udział w nieoficjalnym treningu. Wyniki tegoż treningu były bardzo obiecujące, jednak potężna burza, która przeszła nad Bydgoszczą spowodowała, że w dniu zawodów rybki nie specjalnie były zainteresowane współpracą z wędkarzami. Nie oznacza to jednak, że nasi wytrawni uczestnicy nie przechytrzyli kilku linów, płoci, okoni, jazia i mnóstwa uklejek. Wynik byłby zdecydowanie lepszy, jednak niektórym Kolegom holowane już ryby pokazały ogon i tyle było je widać. Zmaganiom wędkarzy przyglądali się Kolega Romuald Wojtkowiak i Kolega Stanisław Janas oraz organizatorzy. Ostatecznie zawody wygrała drużyna NSZZ Magazyny Piła, drugie miejsce zajął MAHLE Krotoszyn, na trzecim stopniu podium uplasowali się koledzy z ArcelorMittal Dąbrowa Górnicza. Największą rybę (lina o wadze 670g) złowił Kolega Przemysław Kostusiak z FERROXCUBE Skierniewice. Pierwsze miejsca w swoich sektorach zajęli koledzy: Tomasz Wąchał z ArcelorMittal Sosnowiec, Ferdynand Woźny z MAHLE Krotoszyn, Krzysztof Bąk z ArcelorMittal Kraków. Kolega Krzysztof Bąk wygrał również zawody w klasyfikacji indywidualnej. Po wyczerpujących zawodach, koledzy wędkarze zjedli na świeżym powietrzu grochówkę wojskową. O godzinie 17 sędzia główny zawodów ogłosił oficjalne wyniki. Zostały wręczone puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Poza nagrodami za klasyfikację drużynową i indywidualną, Rada Okręgu Kujawsko-Pomorskiego ufundowała puchary dla najstarszego i najmłodszego zawodnika zawodów.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za przybycie, bardzo miłą atmosferę i sportową rywalizację.

/galeria zdjęć/

Rada Okręgu Kujawsko-Pomorskiego

 
Skład Członków Rady Okręgu Kujawsko-Pomorskiego na kadencję 2010-2014 PDF Drukuj Email
piątek, 11 lutego 2011 00:00

 

Skład Członków Rady Okręgu Kujawsko-Pomorskiego na kadencję 2010-2014

 

 1. Łaboda Małgorzata - Przewodnicząca Rady

 2. Milder Aldona - Członek

 3. Machlikowski Mirosław - Członek

 4. Zieliński Krzysztof - Członek

 5. Mermela Gabriela - Członek

 6. Rojek Krzystian - Członek

 7. Klocek Wojciech - Członek

 8. Urbański Krzysztof - Członek

 9. Drankowski Marian - Członek

 

 

 

 

Skład Delegatów na VIII Zjazd Federacji ZZ Metalowcy

 

 1. Drankowski Marian

 2. Łaboda Małgorzata

 3. Machlikowski Mirosław

 4. Mermela Gabriela

 5. Zieliński Krzysztof

 

Skład Członków Rady Federacji ZZ Metalowcy na lata 2010-2014

 

 1. Łaboda Małgorzata

 2. Drankowski Marian

 3. Machlikowski Mirosław

 

 

Członek Prezydium Rady Federacji – Łaboda Małgorzata

 

 

Członek Komisji Rewizyjnej Federacji ZZ Metalowcy

na lata 2010 – 2014

 

Zieliński Krzysztof